oktober 27, 2021

Programma bekercompetitie Groep 2

Ook in groep 2 gaat de bekercompetitie eindelijk beginnen. Een aantal mooie wedstrijden staan op het programma. Het volledige programma is als volgt:

Groep 2-02
4-sep
LYRA – TAVV
Rijnvogels 2 – DVO’32
 
DVO’32
Lyra
FC Rijnvogels 2
TAVV
 
Groep 2-03
VCS – Hazerswoudse Boys
Blauw Zwart – SJZ
 
Blauw-Zwart
Hazerswoudse Boys
SJZ
VCS
 
Groep 2-04
Naaldwijk – Egelantier Boys
BE Fair – MSV’71
 
Be Fair
De Egelantier Boys
MSV’71
Naaldwijk
 
Groep 2-05
HDV – HMSH
Rhoda ’76 – Stellendam
HDV
HMSH (zat)
Rohda’76
Stellendam
 
Groep 2-06
FC Zoetermeer – GHVV’13
Koudekerk – Dillettant
Dilettant
FC Zoetermeer
GHVV’13
Koudekerk
 
Groep 2-07
Monster – VFC
Nieuwerkerk – Rotterdam United
Nieuwerkerk
Rotterdam United
Sportclub Monster
VFC (zat)
 
Groep 2-08
VDL – Schip,luiden
LMO – FC Oudewater
 
FC Oudewater
LMO
Schipluiden
VDL
 
Groep 2-09
Loosduinen – Woerden
Erasmus – Hermes DVS
 
Erasmus (zat)
Hermes DVS
Loosduinen
Woerden
 
Groep 2-11
Vredenburch – LSVV’70
Nieuwkoop IJVV de Zwervers
 
LSVV’70
Nieuwkoop
Vredenburch
IJVV De Zwervers
 
Groep 2-12
GSC Esdo – SVO Buytenpark
Goudswaardse Boys – REMO
 
GSC ESDO
Goudswaardse Boys
REMO
SVO Buytenpark
 
Groep 2-13
KSD Marine – Excelsior Rotterdam
WDS – Siveo ’60
 
Excelsior Rotterdam
KSD-Marine
Siveo’60
WDS
 
Groep 2-14
Maense – DWO
Quick Boys 2 – Zwarte Pijl
 
DWO
FC Maense
Quick Boys 2
Zwarte Pijl
 
Groep 2-15
GDA – Bergambacht
Verburch – FC Oegstgeest
 
Bergambacht
FC Oegstgeest
GDA
Verburch
 
Groep 2-18
Maasdijk – Haagse Hout
 
Haagse Hout
Maasdijk
SV Warmunda
 
Groep 2-19
Wanica Star – Groeneweg
Nicolaas Boys – Teylingen
 
Groeneweg
Nicolaas Boys
Teylingen
Wanica Star
 
Groep 2-20
KMD – Graaf Willem II VAC
HBSS – Oud Beijerland
 
Graaf Willem II VAC
HBSS
KMD
Oud-Beijerland
 
Groep 2-23
RAS – Swift Boys
Botlek – ZBVH
 
SC Botlek
RAS
Swift Boys
ZBVH
 
Groep 2-24
Excelsior ’20 – Toofan
OFB – Piershil
 
Excelsior’20
OFB
Piershil
Toofan
 
Groep 2-25
Alphia – De Jonge Spartaan
Kethel Spaland – BSC’68
 
Alphia
BSC’68
De Jonge Spartaan
VV Kethel Spaland (zat)
 
Groep 2-26
Semper Altius – Zevenhoven
Blijdorp – DVV’09
 
Blijdorp
DVV’09
Semper Altius
Zevenhoven
 
Groep 2-28
Rockanje – Oliveo
NSV’46 – Zinkwegse Boys
 
NSV’46
Oliveo
Rockanje
Zinkwegse Boys
 
Groep 2-30
DUNO – Zestienhoven
HWD – Houtwijk
 
DUNO
HWD
SV Houtwijk
Zestienhoven
 
Groep 2-32
MVV’27 – Hilligersberg
VVOR – Victoria ’04
 
VV Hillegersberg (zat)
MVV’27
VVOR
Victoria’04
 
Groep 2-33
BMT – VVFB
NOC Kralingen – RVC Celeritas
 
BMT
NOC Kralingen
RVC Celeritas
WFB
 
Groep 2-35
Duindorp SV – SEV
Hekelingen – Meerburg
 
Duindorp SV
Meerburg
SEV
VV Hekelingen
 
Groep 2-37
TOGB – SSS
OVV- Wateringse Veld/Skilzz
 
OVV
SSS
TOGB (zat)
SSA FC Skillz Wateringse Veld
 
Groep 2-40
ODB – FC Banlieu
 
 
FCB/FC Banlieue
ODB (zat)
De Ster
 
Groep 2-41
DSVP – Rijnmond Hoogvliet Sport
Rhoon – VVSB
 
DSVP
Rhoon
Rijnmond Hoogvliet Sport
VVSB (zat)
 
Groep 2-42
Zwammerdam – PGS Vogel
Quick Steps – Pernis
 
PGS VOGEL
Pernis
Quick Steps
Zwammerdam
 
Groep 2-43
DVC – ASW
Melissant – AGE GGK
 
AGE-GGK
ASW
DVC
Melissant
 
Groep 2-45
Ariston ’80 – OHVV
Floreant – Quintus
 
Ariston’80
Floreant
OHVV
Quintus
 
Groep 2-46
HPSV – Football Factory
Zwartewaal – Gouderak
 
Football Factory
Gouderak
HPSV
Zwartewaal
 
Groep 3-1
Sporting Leiden – SEP
 
SEP
Sporting Leiden (zon)
Steeds Hooger
 
Groep 3-2
ODB – WIK
 
ODB (zon)
Slikkerveer
WIK
 
Groep 3-3
DHL – FC Skilzz
 
 
DHL
FC Skillz
Stompwijk’92
 
Groep 3-4
HWD – Erasmus
SVH – SJC 2
 
Erasmus (zon)
HWD
SJC 2
SVH
 
Groep 3-5
SV Zuid West Den Haag- Madestein
Voorschoten ’97-HOV/DJSCR
 
HOV/DJSCR
Voorschoten’97 (zon)
SV Madestein
SV Zuid West Den Haag
Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief