september 18, 2021

Uitslagen en standen bekercompetitie groep 2

Groep 2-02
 
Lyra – TAVV 2-0
Rijnvogels 2 – DVO’32 1-2
 
Lyra 1-3
DVO’32 1-3
FC Rijnvogels 2 1-0
TAVV 1-0
 
Groep 2-03
VCS – Hazerswoudse Boys 3-0
Blauw Zwart – SJZ 2-0
 
VCS 1-3
Blauw Zwart 1-3
SJZ 1-0
Hazerswoudse Boys 1-0
 
Groep 2-04
Naaldwijk – Egelantier Boys 4-0
Be Fair – MSV’71 2-3
 
Naaldwijk 1-3
MSV’71 1-3
Be Fair 1-0
Egelantier Boys 1-0
 
Groep 2-05
HDV – HMSH 2-4
Rohda ’76 – Stellendam 5-0
 Rohda’76 1-3
HMSH (zat) 1-3
HDV 1-0
Stellendam 1-0
 
Groep 2-06
FC Zoetermeer – GHVV’13 0-3
Koudekerk – Dilettant 1-1
 GHVV’13 1-3
Dilettant 1-1
Koudekerk 1-1
FC Zoetermeer 1-0
 
Groep 2-07
Monster – VFC 2-0
Nieuwerkerk – Rotterdam United 0-0
 Monster 1-3
Nieuwerkerk 1-1
Rotterdam United 1-1
VFC (zat) 1-0
 
Groep 2-08
VDL – Schipluiden 4-1
LMO – FC Oudewater 3-6
 
FC Oudewater 1-3
VDL 1-3
LMO 1-0
Schipluiden 1-0
 
Groep 2-09
Loosduinen – Woerden Gestaakt
Erasmus – Hermes DVS 1-6
 
Hermes DVS 1-3
Loosduinen 0-0
Woerden 0-0
Erasmus 1-0
 
Groep 2-11
Vredenburch – LSVV’70 3-1
Nieuwkoop – IJVV de Zwervers 1-3
 
Vredenburch 1-3
IJVV De Zwevers 1-3
LSVV’70 1-0
Nieuwkoop 1-0
 
Groep 2-12
GSC Esdo – SVO Buytenpark 0-0
Goudswaardse Boys – REMO N.N.B.
 
GSC ESDO 1-1
SVO Buytenpark 1-1
REMO 0-0
Goudswaardse Boys 0-0
 
Groep 2-13
KSD Marine – Excelsior Rotterdam 0-1
WDS – Siveo ’60 1-7
 
Siveo’60 1-3
Excelsior Rotterdam 1-3
KSD-Marine 1-0
WDS 1-0
 
Groep 2-14
Maense – DWO 3-2
Quick Boys 2 – Zwarte Pijl 2-1
 
FC Maense 1-3
Quick Boys 2 1-3
DWO 1-0
Zwarte Pijl 1-0
 
Groep 2-15
GDA – Bergambacht 2-4
Verburch – FC Oegstgeest 2-1
 
Bergambacht 1-3
Verburch 1-3
FC Oegstgeest 1-0
GDA 1-0
 
Groep 2-18
Maasdijk – Haagse Hout 9-0
 
Maasdijk 1-3
SV Warmunda 0-0
Haagse Hout 1-0
 
Groep 2-19
Wanica Star – Groeneweg 2-2
Teylingen – Nicolaas Boys 3-0
 
Teylingen 1-3
Groeneweg 1-1
Wanica Star 1-1
Nicolaas Boys 1-0
 
Groep 2-20
KMD – Graaf Willem II VAC 1-1
HBSS – Oud Beijerland 1-2
 
Oud Beijerland 1-3
Graaf Willem II VAC 1-1
KMD 1-1
HBSS 1-0
 
Groep 2-23
RAS – Swift Boys 1-0
Botlek – ZBVH 2-0
 
SC Botlek 1-3
RAS 1-3
Swift Boys 1-0
ZBVH 1-0
 
Groep 2-24
Excelsior ’20 – Toofan 7-0
Piershil – OFB 0-4
 
Excelsior’20 1-3
OFB 1-3
Piershil 1-0
Toofan 1-0
 
Groep 2-25
Alphia – De Jonge Spartaan 1-0
Kethel Spaland – BSC’68 4-3
 
Kethel Spaland (zat) 1-3
Alphia 1-3
BSC’68 1-0
De Jonge Spartaan 1-0
 
Groep 2-26
Semper Altius – Zevenhoven 0-4
Blijdorp – DVV’09 4-3
 
Zevenhoven 1-3
Blijdorp 1-3
DVV’09 1-0
Semper Altius 1-0
 
Groep 2-28
Rockanje – Oliveo 2-1
NSV’46 – Zinkwegse Boys 2-0
 
NSV’46 1-3
Rockanje 1-3
Oliveo 1-0
Zinkwegse Boys 1-0
 
Groep 2-30
DUNO – Zestienhoven 2-2
HWD – Houtwijk 5-2
 
HWD 1-3
DUNO 1-1
Zestienhoven 1-1
Houtwijk 1-0
 
Groep 2-32
MVV’27 – Hillegersberg 3-1
VVOR – Victoria ’04 1-1
 
MVV’27 1-3
Victoria’04 1-1
VVOR 1-1
Hillegersberg (zat) 1-0
 
Groep 2-33
BMT – WFB 3-4
NOC Kralingen – RVC Celeritas 1-4
 
RVC Celeritas 1-3
WFB 1-3
BMT 1-0
NOC Kralingen 1-0
 
Groep 2-35
Duindorp SV – SEV 3-2
Hekelingen – Meerburg 3-3
 
Duindorp SV 1-3
Meerburg 1-1
VV Hekelingen 1-1
SEV 1-0
 
Groep 2-37
TOGB – SSS 2-2
OVV- Wateringse Veld/Skilzz 1-1
 
SSS 1-1
TOGB (zat) 1-1
OVV 1-1
SSA FC Skillz Wateringse Veld 1-1
 
Groep 2-40
FC Banlieue – De Ster 5-3
 
 
FCB/FC Banlieue 1-3
ODB (zat) 0-0
De Ster 1-0
 
Groep 2-41
DSVP – Rijnmond Hoogvliet Sport 5-2
Rhoon – VVSB 0-0
 
DSVP 1-3
Rhoon 1-1
VVSB (zat) 1-1
Rijnmond Hoogvliet Sport 1-0
 
Groep 2-42
Zwammerdam – PGS Vogel 4-2
Quick Steps – Pernis Afgelast
 
Zwammerdam 1-3
Pernis 0-0
Quick Steps 0-0
PGS VOGEL 1-0
 
Groep 2-43
DVC – ASW 2-2
Melissant – AGE GGK 2-0
 
Melissant 1-3
ASW 1-1
DVC 1-1
AGE GGK 1-0
 
Groep 2-45
Ariston ’80 – OHVV 1-2
Floreant – Quintus 3-0
 
Floreant 1-3
OHVV 1-3
Ariston’80 1-0
Quintus 1-0
 
Groep 2-46
HPSV – Football Factory 6-5
Zwartewaal – Gouderak 9-0
 
Zwartewaal 1-3
HPSV 1-3
Football Factory 1-0
Gouderak 1-0
 
Groep 3-1
Steeds Hooger – Sporting Leiden (zon) 5 sept.
 
SEP 0-0
Sporting Leiden (zon) 0-0
Steeds Hooger 0-0
 
Groep 3-2
WIK – Slikkerveer 5 sept.
 
ODB (zon) 0-0
Slikkerveer 0-0
WIK 0-0
 
Groep 3-3
Stompwijk’92 – DHL 12 sept.
 
 
DHL 0-0
FC Skillz 0-0
Stompwijk’92 0-0
 
Groep 3-4
HWD – Erasmus 5 sept.
SVH – SJC 2 5 sept.
 
Erasmus (zon) 0-0
HWD 0-0
SJC 2 0-0
SVH 0-0
 
Groep 3-5
SV Zuid West Den Haag- Madestein 5 sept.
Voorschoten ’97-HOV/DJSCR 5 sept.
 
HOV/DJSCR 0-0-
Voorschoten’97 (zon) 0-0
SV Madestein 0-0
SV Zuid West Den Haag 0-0
Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief