september 18, 2021

Terugblik zaterdag Hoofdklasse A. FC ‘s-Gravenzande boekt knappe zege op ARC

FC ’s-Gravenzande startte de competitie niet helemaal lekker. De eerste wedstrijd ging het op eigen veld met 2-3 onderuit tegen Capelle. Vorige week bleef het op een 1-1 gelijkspel steken op bezoek bij Achilles’29. Zaterdagmiddag 11 september speelde FC ’s-Gravenzande thuis tegen ARC uit Alphen aan den Rijn. De Alphenaren kwamen naar ’s-Gravenzande met zes punten uit de eerste twee wedstrijden. Na drie duels staat ARC nog steeds op zes punten. FC ’s-Gravenzande won met 2-1.

Een flinke opsteker voor de thuisploeg. De knappe 2-1 overwinning op ARC brengt ’s-Gravenzande op een negende plaats met vier punten uit drie wedstrijden. Bij rust stond de thuisploeg al met 2-0 voor. In de 45e minuut maakte Frank Broos er 1-0 van. In de blessuretijd van de eerste helft werd het ook nog 2-0 door wederom Frank Broos.

Een minuut of twaalf na rust maakte ARC de aansluitingstreffer: 2-1. Thijs Hoogenboom scoorde het doelpunt. Direct na de 2-1 maakte ARC er 2-2 van, maar dit doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel. FC ’s-Gravenzande hield het laatste half uur stand en boekte daardoor een prima 2-1 overwinning op ARC.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Twitter FC ’s-Gravenzande

Uitslagen zaterdag 11 september 2021:

Achilles Veen VV Spijkenisse0 – 0
 VV DUNO Achilles ’294 – 0
 SC Feyenoord VV DHSC0 – 0
 FC ‘s-Gravenzande SV ARC2 – 1
 De Jodan Boys VV Capelle1 – 2
 SV Poortugaal VV Scherpenzeel0 – 2
 FC Rijnvogels VV Rijsoord5 – 1
 VV Zwaluwen V VV Smitshoek2 – 0

Stand per zaterdag 11 september 2021:

1FC Rijnvogels33009103
2SC Feyenoord3210772
3VV Capelle3210753
4VV DUNO3201683
5SV ARC3201632
6VV DHSC3120531
7VV Zwaluwen V3120531
8SV Poortugaal3111454
9FC ‘s-Gravenzande3111455
10De Jodan Boys3102344
11VV Scherpenzeel3102347
12VV Smitshoek3102336
13VV Spijkenisse3021234
14Achilles Veen3012113
15Achilles ’293012127
16VV Rijsoord30030213

Programma zaterdag 18 september 2021:

Achilles ’29 Achilles Veen
 SV ARC SV Poortugaal
 VV Capelle SC Feyenoord
 VV DHSC VV Zwaluwen V
 VV Rijsoord De Jodan Boys
 VV Scherpenzeel FC ‘s-Gravenzande
 VV Smitshoek VV DUNO
 VV Spijkenisse FC Rijnvogels

Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief