september 18, 2021

Uitslagen en standen bekercompetitie groep 2 en 3 (zaterdag 11 september)

Groep 2-02

DVO’32 – Lyra 3-3

TAVV – FC Rijnvogels (2) 1-0

  1. Lyra 2-4 (+2)
  2. DVO’32 2-4 (+1)
  3. TAVV 2-3 (-1)
  4. FC Rijnvogels (2) 2-0 (-2)

Groep 2-03

Hazerswoudse Boys – Blauw Zwart 1-2

SJZ – VCS 6-1

  1. Blauw Zwart 2-6 (+3)
  2. SJZ 2-3 (+3)
  3. VCS 2-3 (-2)
  4. Hazerswoudse Boys 2-0 (-4)

Groep 2-04

MSV’71 – Naaldwijk 1-1

De Egelantier Boys – Be Fair 3-2

  1. Naaldwijk 2-4 (+4)
  2. MSV’71 2-4 (+1)
  3. De Egelantier Boys 2-3 (-3)
  4. Be Fair 2-0 (-2)

Groep 2-05

Stellendam – HDV 3-2

HMSH (zat) – Rohda’76 1-0

  1. HMSH (zat) 2-6 (+3)
  2. Rohda’76 2-3 (+4)
  3. Stellendam 2-3 (-4)
  4. HDV 2-0 (-3)

Groep 2-06

Dilettant – FC Zoetermeer 1-3

GHVV’13 – Koudekerk 0-2

  1. Koudekerk 2-4 (+2)
  2. GHVV’13 2-3 (+1)
  3. FC Zoetermeer 2-3 (-1)
  4. Dilettant 2-1 (-2)

Groep 2-07

VFC – Nieuwerkerk 3-3

Rotterdam United – Sportclub Monster 2-7

  1. Sportclub Monster 2-6 (+7)
  2. Nieuwerkerk 2-2 (+0)
  3. VFC 2-1 (-2)
  4. Rotterdam United 2-1 (-5)

Groep 2-08

FC Oudewater – VDL 2-2

Schipluiden – LMO 3-3

  1. FC Oudewater 2-4 (+3)
  2. VDL 2-4 (+3)
  3. LMO 2-1 (-3)
  4. Schipluiden 2-1 (-3)

Groep 2-09

Woerden – Erasmus (zat) 4-2

Hermes DVS – Loosduinen 4-1

  1. Hermes DVS 2-6 (+8)
  2. Woerden 1-3 (+2)
  3. Loosduinen 1-0 (-3)
  4. Erasmus (zat) 2-0 (-7)

Groep 2-11

7 sept.: LSVV’70 – Nieuwkoop 1-3

IJVV De Zwervers – Vredenburch 2-1

  1. IJVV De Zwervers 2-6 (+3)
  2. Vredenburch 2-3 (+1)
  3. Nieuwkoop 2-3 (+0)
  4. LSVV’70 2-0 (-4)

Groep 2-12

SVO Buytenpark – Goudswaardse Boys 0-1

REMO – GSC ESDO 2-3

  1. Goudswaardse Boys 2-4 (+1)
  2. GSC ESDO 2-4 (+1)
  3. REMO 2-1 (-1)
  4. SVO Buytenpark 2-1 (-1)

Groep 2-13

Excelsior R. – WDS 3-1

Siveo’60 – KSD Marine 3-0

  1. Siveo’60 2-6 (+9)
  2. Excelsior R. 2-6 (+3)
  3. KSD Marine 2-0 (-4)
  4. WDS 2-0 (-8)

Groep 2-14

Zwarte Pijl – FC Maense 1-4

DWO – Quick Boys (2) 2-5

  1. FC Maense 2-6 (+4)
  2. Quick Boys (2) 2-6 (+4)
  3. DWO 2-0 (-4)
  4. Zwarte Pijl 2-0 (-4)

Groep 2-15

Bergambacht – Verburch 1-3

FC Oegstgeest – GDA 2-2

  1. Verburch 2-6 (+3)
  2. Bergambacht 2-3 (+0)
  3. FC Oegstgeest 2-1 (-1)
  4. GDA 2-1 (-2)

Groep 2-18

Haagse Hout – Warmunda 0-4

  1. Maasdijk 1-3 (+9)
  2. Warmunda 1-3 (+4)
  3. Haagse Hout 2-0 (-13)

Groep 2-19

Nicolaas Boys – Wanica Star 2-1

Groeneweg – Teylingen 4-3

  1. Groeneweg 2-4 (+1)
  2. Teylingen 2-3 (+2)
  3. Nicolaas Boys 2-3 (-2)
  4. Wanica Star 2-1 (-1)

Groep 2-20

Oud Beijerland – KMD 0-3

Graaf Willem II VAC – HBSS 4-2

  1. KMD 2-4 (+3)
  2. Graaf Willem II VAC 2-4 (+2)
  3. Oud Beijerland 2-3 (-2)
  4. HBSS 2-0 (-3)

Groep 2-23

ZBVH – RAS 2-2

Swift Boys – Botlek 0-5

  1. Botlek 2-6 (+7)
  2. RAS 2-4 (+1)
  3. ZBVH 2-1 (-2)
  4. Swift Boys 2-0 (-6)

Groep 2-24

OFB – Excelsior’20 0-5

Toofan – Piershil 6-4

  1. Excelsior’20 2-6 (+12)
  2. OFB 2-3 (-1)
  3. Toofan 2-3 (-5)
  4. Piershil 2-0 (-6)

Groep 2-25

BSC’68 – Alphia 1-2

De Jonge Spartaan – Kethel Spaland 1-1

  1. Alphia 2-6 (+2)
  2. Kethel Spaland 2-4 (+1)
  3. De Jonge Spartaan 2-1 (-1)
  4. BSC’68 2-0 (-2)

Groep 2-26

DVV’09 – Semper Altius 5-1

Zevenhoven – Blijdorp 0-3

  1. Blijdorp 2-6 (+4)
  2. DVV’09 2-3 (+3)
  3. Zevenhoven 2-3 (+1)
  4. Semper Altius 2-0 (-8)

Groep 2-28

Oliveo – NSV’46 11-1

Zinkwegse Boys – Rockanje 3-1

  1. Oliveo 2-3 (+9)
  2. Zinkwegse Boys 2-3 (+0)
  3. Rockanje 2-3 (-1)
  4. NSV’46 2-3 (-8)

Groep 2-30

Zestienhoven – HWD 1-1

Houtwijk – DUNO 6-2

  1. HWD 2-4 (+3)
  2. Houtwijk 2-3 (+1)
  3. Zestienhoven 2-2 (+0)
  4. DUNO 2-1 (-4)

Groep 2-32

Victoria’04 – MVV’27 2-0

Hillegersberg (zat) – VVOR 1-2

  1. Victoria’04 2-4 (+2)
  2. VVOR 2-4 (+1)
  3. MVV’27 2-3 (+0)
  4. Hillegersberg (zat) 2-0 (-3)

Groep 2-33

WFB – NOC Kralingen 2-1

Celeritas – BMT 0-0

  1. WFB 2-6 (+2)
  2. Celeritas 2-4 (+3)
  3. BMT 2-1 (-1)
  4. NOC Kralingen 2-0 (-4)

Groep 2-35

SEV – Hekelingen 3-3

Meerburg – Duindorp SV 5-1

  1. Meerburg 2-4 (+4)
  2. Duindorp SV 2-3 (-3)
  3. Hekelingen 2-2 (+0)
  4. SEV 2-1 (-1)

Groep 2-37

SSA FC Skillz Wateringse Veld – TOGB (zat) 4-2

SSS – OVV 3-2

  1. SSA FC Skillz Wateringse Veld 2-4 (+2)
  2. SSS 2-4 (+1)
  3. OVV 2-1 (-1)
  4. TOGB (zat) 2-1 (-2)

Groep 2-40

ODB (zat) – FCB/FC Banlieue 3-1

  1. ODB (zat) 1-3 (+2)
  2. FCB/FC Banlieue 2-3 (+0)
  3. De Ster 1-0 (-2)

Groep 2-41

Rijnmond Hoogvliet Sport – Rhoon 1-0

VVSB (zat) – DSVP 1-3

  1. DSVP 2-6 (+5)
  2. Rijnmond Hoogvliet Sport 2-3 (-2)
  3. Rhoon 2-1 (-1)
  4. VVSB (zat) 2-1 (-2)

Groep 2-42

Pernis – Zwammerdam 0-4

PGS VOGEL – Quick Steps 0-6

  1. Zwammerdam 2-6 (+6)
  2. Quick Steps 1-3 (+6)
  3. Pernis 1-0 (-4)
  4. PGS VOGEL 2-0 (-8)

Groep 2-43

AGE GGK – DVC 1-0

ASW – Melissant NNB

  1. Melissant 1-3 (+2)
  2. AGE GGK 2-3 (-1)
  3. ASW 1-1 (+0)
  4. DVC 2-1 (-1)

Groep 2-45

OHVV – Floreant 3-2

Quintus – Ariston’80 3-3

  1. OHVV 2-6 (+2)
  2. Floreant 2-3 (+2)
  3. Ariston’80 2-1 (-1)
  4. Quintus 2-1 (-3)

Groep 2-46

Football Factory – Zwartewaal 1-1

Gouderak – HPSV NNB

  1. Zwartewaal 2-4 (+9)
  2. HPSV 1-3 (+1)
  3. Football Factory 2-1 (-1)
  4. Gouderak 1-0 (-9)

Groep 3-1

Sporting Leiden (zon) – SEP 12 sept.

  1. Steeds Hooger 1-3 (+2)
  2. SEP 0-0 (+0)
  3. Sporting Leiden (zon) 1-0 (-2)

Groep 3-2

ODB (zon) – WIK 12 sept.

  1. Slikkerveer 1-3 (+2)
  2. ODB 0-0 (+0)
  3. WIK 1-0 (-2)

Groep 3-3

Stompwijk’92 – DHL 12 sept.

  1. DHL 0-0 (+0)
  2. FC Skillz 0-0 (+0)
  3. Stompwijk’92 0-0 (+0)

Groep 3-4

SJC (2) – HWD 12 sept.

Erasmus (zon) – SVH 12 sept.

  1. SJC (2) 1-3 (+2)
  2. HWD 1-3 (+1)
  3. Erasmus (zon) 1-0 (-1)
  4. SVH 1-0 (-2)

Groep 3-5

HOV/DJSCR – SV Zuid West Den Haag 12 sept.

Madestein – Voorschoten’97 (zon) 12 sept.

  1. SV Zuid West Den Haag 1-3 (+2)
  2. HOV/DJSCR 1-3 (+1)
  3. Voorschoten’97 (zon) 1-0 (-1)
  4. Madestein 1-0 (-2)
Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief