september 18, 2021

Terugblik zondag Derde Divisie. Stijgende lijn bij Westlandia (zon). Quick verliest weer

Quick begon de competitie nog zo goed met een overwinning in de derby tegen Westlandia (zon). De laatste drie wedstrijden haalde Quick slechts één punt. Want ook zondagmiddag werd niet gewonnen. Uit tegen OSS’20 werd nipt met 1-0 verloren. Bij Westlandia (zon) is juist een stijgende lijn te zien. De Naaldwijkers wonnen zondag weer. Blauw Geel’38 werd met 3-0 aan de kant geschoven.

Quick moest zondagmiddag op bezoek bij OSS’20: 1-0. Bij rust was de stand nog gelijk: 0-0. In de tweede helft sloeg de thuisploeg toe en bezorgde Quick daarmee de tweede nederlaag van het seizoen.

Westlandia (zon) trad zondag aan tegen Blauw Geel’38: 3-0. Na 34 minuten spelen en een 0-0 stand kwamen de gasten met tien man te staan. Anwar Beeldstroo (Westlandia) werd van achteren neergehaald. Verdediger Sjaak Egmond van Blauw Geel’38 kreeg de directe rode kaart voorgeschoteld. Vlak voor rust leek de thuisploeg op een 1-0 voorsprong te komen. Maar de inzet van Can Memisoglu ging net over het vijandelijke doel. Ruststand: 0-0. Een minuut of tien na rust kwam Westlandia (zon) wel op 1-0. Jedsel Markes werd de diepte ingestuurd en schoot de bal snoeihard binnen: 1-0. In de vijf minuten hierna kreeg Blauw Geel’38 tweemaal de mogelijkheid om op gelijke hoogte komen. Maar de Naaldwijkers hielden stand. Een kwartier voor tijd speelde Can Memisoglu zichzelf vrij en schoot zijn ploeg op 2-0. Vijf minuten voor het einde van de wedstrijd werd het zelfs nog 3-0. Olek Mrowicku maakte het doelpunt.

Quick is na vier wedstrijden terug te vinden op een teleurstellende dertiende positie op de ranglijst. Westlandia (zon) is inmiddels opgeklommen naar een mooie zesde plaats. Volgende week zondag speelt Quick thuis tegen JOS Watergraafsmeer. Westlandia (zon) gaat op bezoek bij Groene Ster.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 12 september 2021:

ADO ’20 Groene Ster2 – 3
 EVV DEM1 – 1
 VV Gemert HVV Hollandia3 – 0
 JOS Watergraafsmeer USV Hercules1 – 4
 OFC VV Dongen2 – 1
 OSS ’20 HV & CV Quick1 – 0
 VV UNA HSC ’213 – 1
 Unitas VV Hoogland3 – 1
 RKVV Westlandia Blauw Geel ’383 – 0

Stand per zondag 12 september 2021:

1OFC44001283
2OSS ’204301994
3VV UNA4301995
4VV Gemert42208106
5USV Hercules3210783
6RKVV Westlandia4211783
7JOS Watergraafsmeer4211786
8Groene Ster42117109
9Blauw Geel ’384202668
10EVV4121545
11Unitas3111443
12VV Dongen4112465
13HV & CV Quick4112423
14ADO ’2041033710
15VV Hoogland4022239
16DEM4022217
17HVV Hollandia4013106
18HSC ’2140040311

Programma zondag 19 september 2021:

Blauw Geel ’38 ADO ’20
 DEM VV Gemert
 VV Dongen HSC ’21
 Groene Ster RKVV Westlandia
 USV Hercules VV UNA
 HVV Hollandia OFC
 VV Hoogland EVV
 HV & CV Quick JOS Watergraafsmeer
 Unitas OSS ’20
Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief