november 30, 2022

Terugblik Landelijk zondag. Quick weer over Westlandia (zon) heen op ranglijst. RKAVV pakt knap punt bij TOGB (zon). TAC’90 (zon) lijdt ruime nederlaag

Zondag Derde Divisie:

Quick en Westlandia (zon) speelden zondagmiddag beiden een thuiswedstrijd. Quick won, Westlandia (zon) speelde gelijk. Door deze resultaten ging Quick de Naaldwijkers weer voorbij op de ranglijst.

Quick trad zondag aan op eigen veld tegen Dongen. De thuisploeg begon erg slecht aan de wedstrijd en stond na één minuut voetballen al met 0-1 achter. Quick kreeg de bal er voor de rust nog niet in, waardoor de 0-1 stand nog even bleef staan.

In de 57e minuut maakte Quick dan eindelijk gelijk: 1-1. Kai van Hese zag zijn strafschop gekeerd worden, maar Rachid Bouyaouzan schoot in de rebound wel raak. Pas in de 82e minuut kwam Quick op een 2-1 voorsprong door een doelpunt van Rick Burgering. Een aantal minuten hierna maakte Rick Burgering er 3-1 van, tevens eindstand.

Het Naaldwijkse Westlandia (zon) speelde thuis tegen het hoger geplaatste Gemert. Westlandia (zon) begon goed aan de wedstrijd. Bij rust stond de thuisploeg met 1-0 voor door een doelpunt van Jedsel Markes.

Lange tijd leek Westlandia (zon) de drie punten op het eigen sportpark te houden. Maar ver in blessuretijd sloeg het noodlot toch nog toe. In de 96e minuut kwam Gemert via een kopbal uit een corner langszij: 1-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 3 oktober 2021:

DEM HVV Hollandia0 – 2
 Groene Ster OFC3 – 1
 USV Hercules HSC ’21AFG
 VV Hoogland JOS Watergraafsmeer3 – 1
 OSS ’20 EVV1 – 0
 HV & CV Quick VV Dongen3 – 1
 Unitas ADO ’201 – 0
 RKVV Westlandia VV Gemert1 – 1

Stand per zondag 3 oktober 2021:

1OFC751116147 
2OSS ’20750215148 
3Unitas641113138 
4VV Gemert734013138 
5VV UNA7403121413 
6Groene Ster7322111312 
7USV Hercules531110148 
8HV & CV Quick73131076 
9Blauw Geel ’38731310912 
10RKVV Westlandia72329128 
11JOS Watergraafsmeer731391110-1
12ADO ’20730491313 
13EVV7142757 
14VV Dongen71336910 
15HVV Hollandia7133659 
16VV Hoogland71336614 
17HSC ’2160242614 
18DEM70252213 

Programma zondag 10 oktober 2021:

ADO ’20 RKVV Westlandia
 VV Dongen Blauw Geel ’38
 EVV HV & CV Quick
 VV Gemert USV Hercules
 HVV Hollandia Groene Ster
 HSC ’21 VV Hoogland
 JOS Watergraafsmeer OSS ’20
 OFC DEM
 VV UNA Unitas

Zondag Hoofdklasse A:

Het Leidschendamse RKAVV trok zondagmiddag naar Berkel en Rodenrijs voor de wedstrijd tegen topploeg TOGB (zon). TAC’90 (zon) speelde uit tegen De Zouaven. HBS kwam dit weekeinde niet in actie.

De wedstrijd tussen TOGB (zon) en RKAVV eindigde zondag in een 2-2 gelijkspel. De eerste helft was voor de Leidschendammers, de tweede voor de ploeg uit Berkel en Rodenrijs. Bij rust stond RKAVV comfortabel met 0-2 voor door doelpunten van Asim Metin en Yani Bouras.

In de tweede helft kwam de thuisploeg terug tot 2-2. Sitor Sla en Jay Zandbergen maakten de doelpunten voor TOGB (zon). TOGB (zon) ziet koploper Hoogeveen twee punten uitlopen. RKAVV staat nog altijd in de onderste regionen met vijf punten uit evenveel duels.

TAC’90 (zon) was op bezoek bij De Zouaven kansloos: 4-0. Zodoende beleeft TAC’90 (zon) nog geen geweldige start in de Hoofdklasse A dit seizoen. De Hagenaars haalden uit de eerste vijf wedstrijden slechts vier punten.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 3 oktober 2021:

Alcides VV Emmen1 – 1
 Alphense Boys VV SJC0 – 3
 VV Hoogeveen Be Quick 18873 – 1
 TOGB RKAVV2 – 2
 RKVV Velsen PurmersteijnAFG
 VOC SDO2 – 1
 VV De Zouaven TAC ’904 – 0

Stand per zondag 3 oktober 2021:

1VV Hoogeveen660018155
2TOGB6411131511
3Alphense Boys623191410
4Be Quick 18876231975
5VV De Zouaven52218156
6HBS5212785
7Purmersteijn51407109
8RKVV Velsen5212766
9VOC62137510
10Alcides613261014
11RKAVV51225911
12VV SJC511341014
13TAC ’9051134610
14SDO51134813
15VV Emmen60242514

Programma zondag 10 oktober 2021:

Alphense Boys Alcides
 VV Emmen TOGB
 HBS Be Quick 1887
 RKAVV VV De Zouaven
 SDO VV Hoogeveen
 VV SJC VOC
 TAC ’90 RKVV Velsen

About Post Author

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief