oktober 27, 2021

Terugblik Landelijk zondag. Nederlagen voor Quick, Westlandia (zon), HBS en TOGB (zon). RKAVV en TAC’90 (zon) doen goede zaken

Zondag Derde Divisie B:

Zowel voor Quick als Westlandia (zon) stond er zondag 10 oktober een uitwedstrijd op het programma. Quick trok naar het lager geplaatste EVV. Het Naaldwijkse Westlandia (zon) speelde uit bij ADO’20.

Quick maakte geen goede beurt op bezoek bij EVV. Het ging met 1-0 onderuit. Na een 0-0 ruststand viel het enige en dus winnende doelpunt pas in de 70e minuut. Quick ziet tegenstander EVV op een gelijk aantal punten komen op de ranglijst. Alleen het doelsaldo van Quick is één doelpunt beter.

Westlandia (zon) verloor op bezoek bij ADO’20 met 3-0. Al na zes minuten keken de Naaldwijkers tegen een 1-0 achterstand aan. Na twintig minuten voetballen had Westlandia (zon) zomaar voor kunnen staan, maar de scheidsrechter keurde twee doelpunten af wegens buitenspel. Pas in de 69e minuut maakte de thuisploeg er 2-0 van. Een kwartier voor tijd viel ook nog de 3-0.

Volgende week zondag, 17 oktober, spelen Quick en Westlandia (zon) beiden thuis. Quick ontvangt ADO’20, Westlandia (zon) speelt dan tegen UNA.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 10 oktober 2021:

ADO ’20 RKVV Westlandia3 – 0
 VV Dongen Blauw Geel ’382 – 1
 EVV HV & CV Quick1 – 0
 VV Gemert USV Hercules2 – 2
 HVV Hollandia Groene Ster3 – 0
 HSC ’21 VV Hoogland4 – 1
 JOS Watergraafsmeer OSS ’203 – 3
 OFC DEM3 – 1
 VV UNA Unitas3 – 2

Stand per zondag 10 oktober 2021:

1OFC861119178 
2OSS ’208512161711 
3VV UNA8503151715 
4VV Gemert8350141510 
5Unitas7412131511 
6ADO ’208404121613 
7USV Hercules6321111610 
8Groene Ster8323111315 
9JOS Watergraafsmeer8323101413-1
10HV & CV Quick83141077 
11EVV82421067 
12Blauw Geel ’388314101014 
13RKVV Westlandia823391211 
14VV Dongen823391111 
15HVV Hollandia8233989 
16VV Hoogland81346718 
17HSC ’21712451015 
18DEM80262316 

Programma zondag 17 oktober 2021:

 Blauw Geel ’38 OFC
 DEM HSC ’21
 Groene Ster JOS Watergraafsmeer
 USV Hercules EVV
 VV Hoogland VV Dongen
 OSS ’20 HVV Hollandia
 HV & CV Quick ADO ’20
 Unitas VV Gemert
 RKVV Westlandia VV UNA

Zondag Hoofdklasse A:

Regioploegen HBS, RKAVV en TAC’90 (zon) speelden zondag 10 oktober allen een thuiswedstrijd. TOGB (zon) speelde uit bij VV Emmen.

HBS ging op eigen veld met 1-2 ten onder tegen Be Quick 1887. HBS vergat hierdoor de aansluiting met de (sub)top te pakken. Julian Klooster had de thuisploeg nog wel op een 1-0 voorsprong gezet, maar Be Quick 1887 bleek na 90 minuten toch te sterk: 1-2.

RKAVV en TAC’90 (zon) deden beiden goede zaken. De Leidschendammers versloegen op eigen veld De Zouaven met 3-0. TAC’90 (zon) won met 3-1 van Velsen. RKAVV stond bij rust al met 2-0 voor door doelpunten van Remco Overdevest en Hayden Bergen. Een minuut voor tijd zorgde Jeremy van Lochem voor de 3-0.

TOGB (zon) verloor verrassend van Emmen: 2-1. Na een 2-0 achterstand kon Twan Verdel enkel nog de eer redden voor de ploeg uit Berkel en Rodenrijs: 2-1. Door deze verrassende nederlaag ziet TOGB (zon) koploper Hoogeveen nog verder uitlopen. Hoogeveen won zondag met 0-6 van SDO.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 10 oktober 2021:

Alphense Boys Alcides1 – 3
 VV Emmen TOGB2 – 1
 HBS Be Quick 18871 – 2
 RKAVV VV De Zouaven3 – 0
 SDO VV Hoogeveen0 – 6
 VV SJC VOC2 – 1
 TAC ’90 RKVV Velsen3 – 1

Stand per zondag 10 oktober 2021:

1VV Hoogeveen770021215
2TOGB7412131613
3Be Quick 188773311296
4Alphense Boys723291513
5Alcides723291315
6VV De Zouaven62228159
7RKAVV622281211
8Purmersteijn51407109
9HBS6213797
10TAC ’9062137911
11RKVV Velsen6213779
12VV SJC621371215
13VOC72147612
14VV Emmen71245715
15SDO61144819

Programma zaterdag 16 oktober 2021:

TOGB Alphense Boys

Programma zondag 17 oktober 2021:

Alcides TAC ’90
 Be Quick 1887 SDO
 VV Hoogeveen VV De Zouaven
 Purmersteijn VV SJC
 RKVV Velsen HBS
 VOC RKAVV

Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief