oktober 27, 2021

Terugblik zondag 1e klasse B. Derby VUC – Den Hoorn onbeslist. DHC komt naast koploper Den Hoorn

Zondag 1e klasse B:

DHC speelde zondag 10 oktober een uitwedstrijd dichtbij huis. De Delftenaren moesten in Leiden voetballen tegen FC Boshuizen. Naast FC Boshuizen – DHC stond er ook de derby tussen VUC en Den Hoorn op het programma.

Bij FC Boshuizen tegen DHC stond het na 45 minuten voetballen gelijk: 1-1. In de tweede helft maakte DHC het keurig af en won met 1-3. De derby tussen VUC en Den Hoorn eindigde in een 1-1 gelijkspel. Na 49 seconden was het al raak. Noah Barends zette Den Hoorn op een 0-1 voorsprong. In de 71e minuut kwam VUC langszij dankzij een raak geschoten strafschop van Giovanni Linnenbank: 1-1.

Voor Den Hoorn betekende het 1-1 gelijkspel bij VUC het eerste puntverlies van dit seizoen. Doordat DHC bij FC Boshuizen won, staan de Delftenaren nu samen met Den Hoorn bovenaan. VUC pakte zondag pas het tweede punt in deze competitie.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 10 oktober 2021:

FC Boshuizen DHC1 – 3
 SV DOSKO CVV Zwervers4 – 1
 VV Hillegersberg SC ’t Zand0 – 2
 VV ONA Olympia (G)2 – 2
 Rood Wit W Unitas ’301 – 4
 Spartaan 1920 Sarto1 – 1
 VUC SV Den Hoorn1 – 1

Stand per zondag 10 oktober 2021:

1SV Den Hoorn32107102
2DHC32107127
3SC ’t Zand32016112
4Unitas ’3032016118
5SV DOSKO3201655
6Olympia (G)3111456
7VV Hillegersberg3111434
8Spartaan 19203030333
9FC Boshuizen3102335
10Rood Wit W3102347
11CVV Zwervers3102336
12Sarto3021245
13VUC3021223
14VV ONA30121316

Programma zondag 17 oktober 2021:

SV Den Hoorn VV Hillegersberg
 DHC Rood Wit W
 Olympia (G) VUC
 Sarto VV ONA
 Unitas ’30 FC Boshuizen
 SC ’t Zand SV DOSKO
 CVV Zwervers Spartaan 1920

Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief