Terugblik Landelijk zondag. Quick, Westlandia (zon) en TAC’90 (zon) verliezen. RKAVV speelt gelijk. HBS boekt nipte zege

Zondag Derde Divisie B:

Voor zowel Quick als Westlandia (zon) stond er zondag 17 oktober een thuiswedstrijd op het programma. In plaats van de aansluiting te pakken richting de bovenste plekken, zitten beide ploegen na een nederlaag voorlopig in de wachtkamer.

Quick speelde zondagmiddag thuis tegen ADO’20. Een tegenstander met slechts twee punten meer dan Quick zelf. ADO’20 trok echter nipt aan het langste eind: 0-1. Door deze nederlaag ziet Quick de kloof met de bovenste ploegen steeds groter worden.

Voor Westlandia (zon) eigenlijk hetzelfde verhaal. De Naaldwijkers troffen zondag het sterke UNA: 0-3. Ook Westlandia (zon) maakt dus geen stappen vooruit op de ranglijst.

Quick en Westlandia (zon) moeten twee weken wachten voor zij weer in actie komen. Quick speelt zondag 31 oktober uit bij Gemert. Westlandia (zon) speelt dan uit tegen OFC.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 17 oktober 2021:

Blauw Geel ’38 OFC2 – 3
 DEM HSC ’210 – 3
 Groene Ster JOS Watergraafsmeer1 – 0
 USV Hercules EVV3 – 0
 VV Hoogland VV Dongen0 – 1
 OSS ’20 HVV Hollandia3 – 1
 HV & CV Quick ADO ’200 – 1
 Unitas VV Gemert0 – 3
 RKVV Westlandia VV UNA0 – 3

Stand per zondag 17 oktober 2021:

1OFC9711222010 
2OSS ’209612192012 
3VV UNA9603182015 
4VV Gemert9450171810 
5ADO ’209504151713 
6USV Hercules7421141910 
7Groene Ster9423141415 
8Unitas8413131514 
9VV Dongen9333121211 
10JOS Watergraafsmeer9324101414-1
11HV & CV Quick93151078 
12EVV924310610 
13Blauw Geel ’389315101217 
14RKVV Westlandia923491214 
15HVV Hollandia92349912 
16HSC ’21822481315 
17VV Hoogland91356719 
18DEM90272319 

Programma zondag 24 oktober 2021:

USV HerculesUnitas
HSC’21Blauw Geel’38

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

EVVGroene Ster

Programma zondag 31 oktober 2021:

DEM USV Hercules
 VV Dongen ADO ’20
VV UNAOSS’20
 VV Gemert HV & CV Quick
 HVV Hollandia VV Hoogland
 HSC ’21 Blauw Geel ’38
 JOS Watergraafsmeer Unitas
 OFC RKVV Westlandia
 VV UNA OSS ’20

Zondag Hoofdklasse A:

HBS en RKAVV konden bij winst beiden richting de subtop. Voor TAC’90 (zon) is het nu vooral wegblijven uit de onderste regionen. De verschillen in punten in deze afdeling zijn klein. Een overwinning of nederlaag kan dus veel verschil maken.

HBS slaagde er zondagmiddag in om de stap naar de subtop te maken. Uit tegen Velsen werd er met 0-1 gewonnen. Niels van Pelt werd matchwinner. RKAVV bleef uit tegen VOC op een 0-0 gelijkspel steken.

TAC’90 (zon) ging hard onderuit op bezoek bij Alcides: 6-3. Velsen, Purmersteijn en SDO verloren ook. Het is voor TAC’90 (zon) zaak de komende wedstrijden wel punten te gaan pakken.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslag zaterdag 16 oktober 2021:

TOGB Alphense Boys0 – 2

Uitslagen zondag 17 oktober 2021:

Alcides TAC ’906 – 3
 Be Quick 1887 SDO4 – 1
 VV Hoogeveen VV De Zouaven2 – 2
 Purmersteijn VV SJC0 – 2
 RKVV Velsen HBS0 – 1
 VOC RKAVV0 – 0

Stand per zondag 17 oktober 2021:

1VV Hoogeveen871022237
2Be Quick 1887843115137
3TOGB8413131615
4Alphense Boys8332121713
5Alcides8332121918
6HBS731310107
7VV SJC7313101415
8VV De Zouaven723291711
9RKAVV723291211
10VOC82248612
11Purmersteijn614171011
12RKVV Velsen72147710
13TAC ’90721471217
14VV Emmen71245715
15SDO71154923

Programma zondag 24 oktober 2021:

RKVV VelsenPurmersteijn

Programma zondag 31 oktober 2021:

Alcides VV Hoogeveen
 VV Emmen RKVV Velsen
 HBS VV SJC
 RKAVV SDO
 TAC ’90 VOC
 TOGB Purmersteijn
 VV De Zouaven Be Quick 1887

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief