november 30, 2021

Terugblik zaterdag 3e klasse. Blauw-Zwart wint eindelijk weer eens. Verburch ziet achtervolgers dichterbij komen

Zaterdag 3e klasse A:

Blauw-Zwart heeft zaterdag 23 oktober eindelijk weer eens gewonnen. De ploeg uit Wassenaar steeg door deze overwinning dan ook op de ranglijst.

Op eigen veld versloeg Blauw-Zwart Nieuwkoop: 2-0. Het was voor de Wassenaarders pas de tweede zege in vijf wedstrijden. Blauw-Zwart steeg wel op de ranglijst en staat nu zevende.

Volgende week zaterdag, 30 oktober, speelt Blauw-Zwart uit tegen Sporting Leiden (zat). Deze tegenstander staat twee plaatsen en twee punten lager op de lijst.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 oktober 2021:

SV Aarlanderveen CVC Reeuwijk2 – 1
 Alphia FC VVC1 – 1
 Blauw Zwart SV Nieuwkoop2 – 0
 Lugdunum CVV Be Fair3 – 1
 FC Oegstgeest SV Gouda4 – 1
 FC Oudewater VVSB2 – 0
 TAVV Sporting Leiden3 – 3

Stand per zaterdag 23 oktober 2021:

1FC Oudewater541013124
2SV Aarlanderveen540112115
3FC Oegstgeest431010145
4Alphia53111066
5CVC Reeuwijk43019204
6VVSB53029106
7Blauw Zwart521271014
8CVV Be Fair52036108
9Sporting Leiden51225910
10TAVV512251114
11Lugdunum51134612
12SV Nieuwkoop5104316
13SV Gouda51043412
14FC VVC50141119

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

SV Aarlanderveen Alphia
 CVV Be Fair FC Oegstgeest
 SV Gouda TAVV
 SV Nieuwkoop FC Oudewater
 Sporting Leiden Blauw Zwart
 FC VVC Lugdunum
 VVSB CVC Reeuwijk

Zaterdag 3e klasse B:

In de zaterdag 3e klasse B voert Verburch na zaterdag 23 oktober nog altijd de lijst aan. Verburch speelde wel gelijk en zag een aantal ploegen dus dichterbij komen.

Koploper Verburch bleef op eigen veld steken op een 1-1 gelijkspel tegen DUNO. Bij rust was de stand nog 0-0. In de tweede helft kwam Verburch nog wel op een 1-0 voorsprong. Maar door een eigen doelpunt van dat zelfde Verburch werd het toch nog 1-1.

Verburch zag SC Monster, FC Skillz, Naaldwijk en DWO dichterbij komen. SC Monster won thuis met 3-0 van KMD. FC Skillz won eenvoudig met 4-0 van laagvlieger Quick Steps. Naaldwijk won door doelpunten van Henri Kraan en Jordy van Calsteren met 2-0 van Lyra. DWO tot slot versloeg DSVP met 2-0.

Schipluiden miste de aansluiting met de top. Ariston’80 pakte het eerste punt van het seizoen in een 3-3 gelijkspel met Schipluiden.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 oktober 2021:

Ariston ’80 VV Schipluiden3 – 3
 Duindorp SV SV LoosduinenAFG
 SV DWO DSVP2 – 0
 SC Monster SV KMD3 – 0
 VV Naaldwijk VV LYRA2 – 0
FC Skillz Quick Steps4 – 0
 VV Verburch HSV DUNO1 – 1

Stand per zaterdag 23 oktober 2021:

1VV Verburch541013205
2SC Monster540112166
3FC Skillz43101092
4VV Naaldwijk531110106
5SV DWO531110118
6VV LYRA53029106
7SV KMD5212789
8VV Schipluiden5212779
9HSV DUNO5041478
10DSVP5113458
11Duindorp SV31023311
12Quick Steps51043919
13Ariston ’8050141917
14SV Loosduinen40040515

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

HSV DUNO SC Monster
 SV DWO VV Naaldwijk
 SV KMDFC Skillz
 SV Loosduinen DSVP
 VV LYRA VV Verburch
 Quick Steps Ariston ’80
 VV Schipluiden Duindorp SV

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief