november 30, 2021

Terugblik zaterdag 4e klasse. BSC’68 herstelt zich in 4D. Graaf Willem II VAC nieuwe koploper 4E. Quintus schudt in 4F Houtwijk van zich af

Zaterdag 4e klasse D:

BSC’68 heeft zich zaterdag 23 oktober hersteld van het teleurstellende gelijkspel van vorige week tegen SVO Buytenpark. FC Zoetermeer zag de Benthuizenaren drie punten uitlopen en SVO Buytenpark trok in een doelpuntenfestijn met SDV aan het langste eind.

BSC’68 speelde zaterdagmiddag uit tegen hekkensluiter Swift Boys: 0-3. BSC’68 speelde overigens zonder Jelle Verhoeff, die naar aanleiding van zijn rode kaart vorige week tegen SVO Buytenpark een schorsing uitzit van maar liefst vijf wedstrijden. Bij rust stond het pas 0-1. In de tweede helft liepen de Benthuizenaren uit naar een 0-3 overwinning. Lijon Korving (2) en Guido de Peinder scoorden voor de groen-witten.

FC Zoetermeer ging op bezoek bij medekoploper CKC met 2-0 onderuit. CKC en BSC’68 gaan samen aan kop in de zaterdag 4e klasse D. Groeneweg is de enige die beide ploegen nog enigszins kan bijbenen en volgt op één punt.

SVO Buytenpark won met 5-6 bij het nog puntloze SDV.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 oktober 2021:

 VV CKC FC Zoetermeer2 – 0
 SC Excelsior Rotterdam SV Ommoord0 – 4
 VV Groeneweg FC Banlieue5 – 1
 VV Hillegersberg NOC Kralingen2 – 2
 VV SDV SVO Buytenpark5 – 6
 Swift Boys BSC ’680 – 3
 TOGB Zestienhoven1 – 1

Stand per zaterdag 23 oktober 2021:

1BSC ’68541013164
2VV CKC541013137
3VV Groeneweg540112246
4NOC Kralingen42117157
5TOGB42117118
6SV Ommoord521271311
7SVO Buytenpark521271415
8Zestienhoven52127911
9FC Zoetermeer42026148
10FC Banlieue520361823
11VV Hillegersberg3111477
12SC Excelsior Rotterdam41033411
13VV SDV500501231
14Swift Boys50050324

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

FC Banlieue FC Zoetermeer
 BSC ’68 TOGB
 SVO Buytenpark SC Excelsior Rotterdam
 VV CKC Swift Boys
 NOC Kralingen VV Groeneweg
 SV Ommoord VV Hillegersberg
 Zestienhoven VV SDV

Zaterdag 4e klasse E:

Graaf Willem II VAC is na zaterdag 23 oktober voorlopig de nieuwe koploper in de zaterdag 4e klasse E. Koploper KSD-Marine leed voor het eerst puntverlies.

KSD-Marine ging op bezoek bij SEV met 4-1 onderuit. Al na acht minuten maakte Jasper Koning er 1-0 van voor SEV. Evenveel minuten na rust kwam koploper KSD-Marine op gelijke hoogte: 1-1. Een minuut lang mochten de gasten hopen op meer. In de 54e minuut maakte Jeremy Knegtmans er echter 2-1 van. In de laatste acht minuten van de wedstrijd scoorde de thuis nog tweemaal via Tommy v/d Berg en Michiel v/d Zwan. Graaf Willem II VAC won met maar liefst 0-8 van HDV en ging over KSD-Marine heen op de ranglijst. Graaf Willem II VAC staat nu alleen aan kop met één punt voorsprong op Celeritas (één wedstrijd minder gespeeld), Oliveo, SEV en KSD-Marine.

Oliveo won ook ruim. Op eigen veld werd afgerekend met RAS: 8-0. Tim van Rheenen (3), Laurens Huurman (2), Frank v/d Zwan, Leon Woutersen en Nick Toussaint maakten de doelpunten.

Vredenburch beweegt zich langzaam richting de subtop van deze afdeling. Zaterdagmiddag werd afgerekend met REMO: 2-3. Ook HPSV won, met 1-2 van De Ster. Het duel tussen de laagvliegers DVC en Haagse Hout eindigde zoals begonnen: 0-0.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 23 oktober 2021:

DVC VV Haagse Hout0 – 0
 VV HDV Graaf Willem II/VAC0 – 8
 OLIVEO RAS8 – 0
 SC REMO Vredenburch2 – 3
 Semper Altius RVC CeleritasAFG
 SEV KSD-Marine4 – 1
 SCSV De Ster HPSV1 – 2

Stand per zaterdag 23 oktober 2021:

1Graaf Willem II/VAC541013176
2RVC Celeritas440012263
3OLIVEO540112462
4SEV540112218
5KSD-Marine540112147
6Vredenburch4202686
7HPSV52036416
8Semper Altius41124108
9SC REMO511341114
10RAS51134417
11SCSV De Ster41033419
12VV HDV51043836
13VV Haagse Hout50232314
14DVC50232424

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

Graaf Willem II/VAC DVC
 VV Haagse Hout SEV
 HPSV Semper Altius
 KSD-Marine RAS
 OLIVEO SCSV De Ster
 RVC Celeritas SC REMO
 Vredenburch VV HDV

Zaterdag 4e klasse F:

In de zaterdag 4e klasse F liep Quintus twee punten uit op medekoploper Houtwijk. Quintus won zelf knap van Maasdijk uit, Houtwijk bleef verrassend op een gelijkspel steken tegen subtopper PGS Vogel.

Quintus is ook na vijf wedstrijden nog altijd ongeslagen. Uit bij Maasdijk, vooraf getipt als één van de mogelijke titelkandidaten, werd voor de vijfde maal op rij gewonnen: 3-4. De topper tussen Houtwijk en PGS Vogel eindigde in een 2-2 gelijkspel. Voor Houtwijk betekende dit het eerste puntverlies van dit seizoen.

MSV’71 won uit bij GDA knap met 1-2. De ploeg uit Maassluis komt door dit resultaat nog enigszins in de buurt van Quintus en Houtwijk. GSC ESDO ging op bezoek bij BMT verrassend onderuit met 4-2 en mist daardoor de aansluiting met de subtop.

Ook bij ODB (zat) loopt het nog niet lekker. Hekkensluiter Toofan hield ODB (zat) verrassend op een 0-0 gelijkspel. Het duel tussen de laagvliegers Wanica Star en VCS eindigde in een 2-2 gelijkspel.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto’s: Elaine Verbaan-Mulder

Uitslagen zaterdag 23 oktober 2021:

BMT GSC ESDO4 – 2
 GDA MSV ’711 – 2
 SV Houtwijk PGS-VOGEL2 – 2
 VV Maasdijk Quintus3 – 4
 ODB SSV Toofan0 – 0
 SCS Wanica Star VCS2 – 2

Stand per zaterdag 23 oktober 2021:

1Quintus550015286
2SV Houtwijk541013157
3MSV ’71531110208
4PGS-VOGEL52218158
5GDA52127146
6GSC ESDO42026711
7SV Erasmus42026813
8BMT52036810
9ODB4112448
10HMSH41124515
11VV Maasdijk511341312
12VCS511341217
13SCS Wanica Star51134823
14SSV Toofan50232518

Programma zaterdag 30 oktober 2021:

SV Erasmus BMT
 GSC ESDO SV Houtwijk
 MSV ’71 SSV Toofan
 ODB VV Maasdijk
 PGS-VOGEL GDA
 Quintus SCS Wanica Star
 VCS HMSH

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief