november 30, 2021

Terugblik zondag 1e klasse B. Den Hoorn raakt koppositie kwijt. DHC en VUC doen goede zaken

Zondag 1e klasse B:

In de zondag 1e klasse B konden er door uiteenlopende redenen slechts vier wedstrijden doorgang vinden. Gelukkig speelden onze regioploegen wel gewoon allemaal.

DOSKO – Oylmpia ging niet door, omdat de thuisploeg met teveel corona besmettingen kampt. Spartaan’20 – Unitas’30 werd geschrapt, omdat de thuisploeg het 100-jarig bestaan vierde. Tot slot werd er bij FC Boshuizen tegen Rood Wit W ook niet gevoetbald. Het Leidse FC Boshuizen is tot nader order stilgelegd door de KNVB vanwege een financieel dispuut.

Gelukkig kwamen Den Hoorn, DHC en VUC wel gewoon in actie. Voor DHC en VUC was het een prima zondag 24 oktober. Den Hoorn raakte de koppositie kwijt. Op eigen veld werd er met 0-3 verloren tegen SC ’t Zand, dat nu lijstaanvoerder is.

Tot overmaat van ramp zakte Den Hoorn zelfs naar de derde plek. DHC won met 1-5 bij ONA en staat nu tweede. Bij rust stond DHC al met 0-2 voor dankzij doelpunten van Quinten v/d Kraaij en Jerone Goodett. Joey Emmerink maakte er na rust 0-3 van. Na de 1-3 van de thuisploeg liep DHC nog uit naar een 1-5 overwinning. Het hoogtepunt van de wedstrijd was het doelpunt van Youri Kooijmans, die bij zijn rentree direct wist te scoren.

VUC won op eigen veld met 3-1 van CVV Zwervers. Bij rust was de stand nog gelijk: 0-0. Binnen tien minuten in de tweede helft schoot Giovanny Linnenbank VUC uit een vrije trap op voorsprong: 1-0. Een klein kwartier later zorgde diezelfde Linnenbank vanaf elf meter voor 2-0. Ruim een kwartier voor tijd kwam VUC zelfs op 3-0 door een doelpunt van Tony van den IJssel. Drie minuten later had VUC zelfs op 4-0 kunnen komen, maar dit keer miste Linnenbank wel vanaf elf meter. In de blessuretijd van de wedstrijd maakten de gasten er nog 3-1 van. VUC klimt door deze overwinning naar de vijfde positie op de ranglijst.

Volgende week zondag 31 oktober staat de derbytopper tussen DHC en Den Hoorn op het programma. VUC speelt dan uit tegen koploper SC ’t Zand.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 24 oktober 2021:

FC Boshuizen Rood Wit WAFG
 SV Den Hoorn SC ’t Zand0 – 3
 SV DOSKO Olympia (G)AFG
 VV Hillegersberg Sarto2 – 3
 VV ONA DHC1 – 5
 Spartaan 1920 Unitas ’30AFG
 VUC CVV Zwervers3 – 1

Stand per zondag 24 oktober 2021:

1SC ’t Zand540112184
2DHC532011178
3SV Den Hoorn531110137
4Sarto52218167
5VUC5221885
6Unitas ’30421171310
7SV DOSKO4202679
8FC Boshuizen4112457
9Olympia (G)4112469
10Rood Wit W4112447
11VV Hillegersberg51134710
12Spartaan 19203030333
13CVV Zwervers4103349
14VV ONA50141430

Programma zondag 31 oktober 2021:

DHC SV Den Hoorn
 SV DOSKO FC Boshuizen
 Rood Wit W Spartaan 1920
 Sarto Olympia (G)
 Unitas ’30 VV ONA
 SC ’t Zand VUC
 CVV Zwervers VV Hillegersberg

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief