november 30, 2021

Terugblik zondag 2e klasse D. HVV ook na speelronde vijf nog altijd ongeslagen bovenaan. Update foto’s

Zondag 2e klasse D:

HVV lijkt niet te kloppen. De Hagenaars boekte zondag 24 oktober alweer de vijfde overwinning op rij. Laakkwartier slaagde er niet in om punten bij Wilhelmus mee te nemen. De ploeg van trainer Roel Zandbergen staat nog altijd in de degradatiezone.

Voor HVV is het tot nu toe een prima seizoen. Zondagmiddag werd alweer de vijfde overwinning op rij geboekt. Ditmaal was HVV op eigen veld met 2-0 te sterk voor VFC uit Vlaardingen. Na een 0-0 ruststand was het in de 50e minuut Phil Altimari die Joppe Dekker op zijn wenken bediende. Laatstgenoemde zette de thuisploeg dan ook op een 1-0 voorsprong. Max Hagemann zorgde in de 90e minuut voor 2-0. Leuk detail is dat HVV met 15 uit 5 de beste seizoenstart in 115 jaar meemaakt. Alleen in 1900 en 1906 werden eerder de eerste vijf duels gewonnen. In 1906 zelfs de eerste zes wedstrijden. In beide seizoenen werd HVV destijds landskampioen.

RKDEO heeft zondagmiddag goede zaken gedaan op de ranglijst. Thuis werd er met 6-3 gewonnen van FC IJsselmonde. RKDEO kwam in de beginfase van de wedstrijd eenvoudig op een 3-0 voorsprong door doelpunten van Fabian Pak, Robin Bousquet en Jack Doorschodt (strafschop). Dit was tevens de ruststand. FC IJsselmonde kwam “ijzersterk” uit de kleedkamer en stond na 19 minuten voetballen in de tweede helft “gewoon” weer naast RKDEO: 3-3. Het laatste kwartier was weer voor de thuisploeg, dat door doelpunten van Hidde Collee, Tommy Simonis en Irian Boeschoten alsnog uitliep naar een ruime overwinning: 6-3. De Nootdorpers klimmen door deze prima zege naar de derde plaats.

Full Speed zag RKDEO voorbij flitsen op de ranglijst. In de derby met Concordia bleef Full Speed steken op een 3-3 gelijkspel. Concordia was de eerste die scoorde: 0-1. Nog voor rust kwam Full Speed door een doelpunt van Bryan van den Bergh op 1-1. In de tweede helft kreeg Full Speed-speler Danny Hoogendoorn een rode kaart en Concordia een strafschop: 1-2. Toch duurde het niet lang voor Leon Bekenes de stand weer gelijk trok: 2-2. Donny van Oijen zette de thuisploeg daarna zelfs op een 3-2 voorsprong vanaf elf meter. Full Speed hield met tien tegen elf helaas geen stand. Concordia kwam alsnog op 3-3.

Wilhelmus deed goede zaken op de ranglijst en duwde Laakkwartier nog dieper in de problemen: 3-2. Laakkwartier kwam tot tweemaal toe op voorsprong door doelpunten van Karam en Hamza Boukhari, maar toch trok Wilhelmus uiteindelijk aan het langste eind. Voor Wilhelmus waren Nick Hendrikse, Cedric Aké en Dennis v/d Poel trefzeker. Laakkwartier maakte het duel af met een man minder na een rode kaart voor Karam Boukhari.

HMSH (zon) ging op bezoek bij Meeuwenplaat met 3-2 onderuit. Emre Polat en Ömer Yilmaz scoorden voor HMSH (zon).

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 24 oktober 2021:

COAL RSV Antibarbari4 – 4
 DSV Full Speed Concordia3 – 3
 HVV VFC2 – 0
 VV Meeuwenplaat HMSH3 – 2
 RKDEO FC IJsselmonde6 – 3
 VV Wilhelmus HVV Laakkwartier3 – 2

Stand per zondag 24 oktober 2021:

1HVV550015132
2RSV Antibarbari431010146
3RKDEO43019127
4SV Wippolder43019128
5DSV Full Speed52309139
6VV Wilhelmus4202678
7COAL4121599
8VV Meeuwenplaat41215912
9Concordia511341217
10HMSH3102367
11VFC41033510
12HVV Laakkwartier50141612
13FC IJsselmonde50050617

Programma zondag 31 oktober 2021:

RSV Antibarbari HVV
 HMSH RKDEO
 FC IJsselmonde Concordia
 HVV Laakkwartier VV Meeuwenplaat
 VFC VV Wilhelmus
 SV Wippolder COAL

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief