november 30, 2022

Terugblik Landelijk zondag. Quick, Westlandia (zon) en HBS verliezen. Overwinningen voor TOGB (zon), RKAVV en TAC’90

Zondag Derde Divisie B:

Voor zowel Quick als Westlandia (zon) was het geen positieve zondag 31 oktober. Beide ploegen leden een nederlaag. Quick en Westlandia (zon) zullen de komende wedstrijden punten moeten gaan pakken om uit de onderste regionen weg te komen.

Quick speelde zondagmiddag uit tegen topploeg Gemert, dat in de tweede ronde van de KNVB Beker uitkomt tegen ADO Den Haag. Quick liep tegen een 4-2 nederlaag aan. Na dertien minuten spelen schoot Philip Kouwenhoven Quick op een 0-1 voorsprong. Vijf minuten later stond het echter alweer 1-1. Erwin van den Broek maakte het doelpunt voor Gemert. Weer vijf minuten later kwam Quick wederom op voorsprong uit een strafschop: 1-2. Pas diep in de tweede helft trok Gemert de wedstrijd naar zich toe. In de 76e minuut maakte Ralf Kemper gelijk: 2-2. In de 86e en 90e minuut vielen pas de 3-2 en 4-2. Willem den Dekker en Dylan van Diepen maakten de doelpunten namens de thuisploeg.

Westlandia (zon) ging na de ruime nederlaag midweeks in de KNVB Beker tegen Excelsior Maassluis (2-5) zondagmiddag nipt onderuit op bezoek bij koploper OFC: 2-1. Bij rust keken de Naaldwijkers tegen een 1-0 achterstand aan. Door een fout in de verdediging bij Westlandia (zon) kwam OFC in de tweede helft op een 2-0 voorsprong. Vlak voor tijd redde Steve van Kesteren enkel nog de eer: 2-1.

Volgende week zondag, 7 november, speelt Quick thuis tegen Hoogland. Westlandia (zon) ontvangt dan EVV.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 31 oktober 2021:

DEM USV Hercules1 – 0
 VV Dongen ADO ’202 – 1
 EVV Groene Ster0 – 0
 VV Gemert HV & CV Quick4 – 2
 HVV Hollandia VV Hoogland0 – 1
 JOS Watergraafsmeer Unitas2 – 0
 OFC RKVV Westlandia2 – 1
 VV UNA OSS ’203 – 1

Stand per zondag 31 oktober 2021:

1OFC10811252211 
2VV UNA10703212316 
3VV Gemert10550202212 
4OSS ’2010613192115 
5Unitas10514161616 
6ADO ’2010505151815 
7VV Dongen10433151412 
8Groene Ster10433151415 
9USV Hercules9423141912 
10JOS Watergraafsmeer10424131614-1
11HSC ’219324111717 
12EVV1025311610 
13HV & CV Quick1031610912 
14Blauw Geel ’3810316101421 
15RKVV Westlandia1023591316 
16HVV Hollandia102359913 
17VV Hoogland102359819 
18DEM101275419 

Programma zondag 7 november 2021:

ADO ’20 VV Gemert
 Blauw Geel ’38 HVV Hollandia
 Groene Ster VV Dongen
 USV Hercules OFC
 OSS ’20 DEM
 HV & CV Quick VV Hoogland
 VV UNA JOS Watergraafsmeer
 Unitas HSC ’21
 RKVV Westlandia EVV

Zondag Hoofdklasse A:

TOGB (zon), RKAVV en TAC’90 deden zondag 31 oktober prima zaken. Voor HBS verliep de zondagmiddag wat minder. Op eigen veld werd verloren van SJC.

TOGB (zon) speelde zondagmiddag thuis tegen Purmersteijn: 1-0. Bas Mourits scoorde voor de thuisploeg. TOGB (zon) blijft door deze overwinning in de buurt van nummer twee Be Quick 1887. Het Leidschendamse RKAVV won op eigen veld van SDO: 1-0. Het doelpunt viel al vroeg in de wedstrijd. In de zesde minuut schoot Edwin Agyare de thuisploeg op 1-0. In het restant van de wedstrijd werd niet meer gescoord. RKAVV pakt door deze overwinning de aansluiting met de subtop.

Ook TAC’90 deed goede zaken. Thuis werd met 2-0 gewonnen van het Rotterdamse VOC. Na een half uur spelen kwam de thuisploeg op een 1-0 voorsprong. In de 85e minuut maakte TAC’90 het karwei af: 2-0. Door deze overwinning komt TAC’90 iets los van de onderste regionen. Het is wel zaak dat TAC’90 de komende weken de punten blijft pakken. HBS kon de aansluiting met subtop niet grijpen. Op eigen veld werd met 1-2 verloren van SJC. Bij rust was de stand nog 0-0. Een minuut of twaalf na rust kwam SJC op een 0-1 voorsprong. Vlak voor tijd kwam HBS op 1-1 door een doelpunt van Youri Vermeer en dacht het een punt over te gaan houden aan het duel met SJC. Maar in de blessuretijd van de wedstrijd sloeg het noodlot toch nog toe voor de thuisploeg: 1-2.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 31 oktober 2021:

Alcides VV Hoogeveen1 – 5
 VV Emmen RKVV Velsen2 – 1
 HBS VV SJC1 – 2
 RKAVV SDO1 – 0
 TAC ’90 VOC2 – 0
 TOGB Purmersteijn1 – 0
 VV De Zouaven Be Quick 18871 – 2

Stand per zondag 31 oktober 2021:

1VV Hoogeveen981025288
2Be Quick 1887953118158
3TOGB9513161715
4VV SJC8413131616
5Alphense Boys8332121713
6RKAVV8332121311
7Alcides9333122023
8HBS831410119
9TAC ’908314101417
10VV De Zouaven823391813
11Purmersteijn815281012
12VV Emmen82248916
13RKVV Velsen92258812
14VOC92258614
15SDO81164924

Programma zondag 7 november 2021:

Be Quick 1887 RKAVV
 VV Hoogeveen VV Emmen
 Purmersteijn VV De Zouaven
 SDO HBS
 VV SJC TAC ’90
 RKVV Velsen Alphense Boys
 VOC TOGB

About Post Author

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief