augustus 18, 2022

Terugblik zondag 1e klasse B. Derby topper DHC – Den Hoorn eindigt onbeslist. VUC pakt knap punt bij koploper

Zondag 1e klasse B:

Zondag 31 oktober stond de derby topper tussen DHC en Den Hoorn op het programma. VUC speelde uit tegen koploper SC ’t Zand.

DHC begon uitstekend aan het duel met Den Hoorn en stond binnen het kwartier met 1-0 voor. Een minuut of twintig voor tijd werd het zelfs 2-0. DHC dacht de buit binnen te hebben, maar het liep anders af dan verwacht. In de 88e minuut maakte Robin Zwartjens de aansluitingstreffer: 2-1. In de laatste minuut van de wedstrijd kreeg DHC een rode kaart. In de daarop volgende aanval van Den Hoorn werd het 2-2 door Donny Slot.

VUC hielp DHC en Den Hoorn een handje door knap met 1-1 gelijk te spelen op bezoek bij koploper SC ’t Zand. Na een 0-0 ruststand kwam de koploper vlak na rust op een 1-0 voorsprong. In de blessuretijd van de wedstrijd kwam VUC via Delano Vogel alsnog langszij: 1-1. Een prima resultaat voor VUC, dat knap vijfde staat.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zondag 31 oktober 2021:

DHC SV Den Hoorn2 – 2
 SV DOSKO FC Boshuizen0 – 4
 Rood Wit W Spartaan 19201 – 0
 Sarto Olympia (G)3 – 1
 Unitas ’30 VV ONAAFG
 SC ’t Zand VUC1 – 1
 CVV Zwervers VV Hillegersberg3 – 1

Stand per zondag 31 oktober 2021:

1SC ’t Zand641113195
2DHC6330121910
3Sarto632111198
4SV Den Hoorn632111159
5VUC6231996
6Unitas ’30421171310
7FC Boshuizen5212797
8Rood Wit W5212757
9CVV Zwervers52036710
10SV DOSKO52036713
11Olympia (G)51134712
12VV Hillegersberg61144813
13Spartaan 19204031334
14VV ONA50141430

Programma donderdag 4 november 2021:

CVV Zwervers Spartaan 1920

Programma zondag 7 november 2021:

SV Den Hoorn CVV Zwervers
 VV Hillegersberg Unitas ’30
 Olympia (G) FC Boshuizen
 VV ONA Rood Wit W
 Spartaan 1920 SV DOSKO
 VUC Sarto
 SC ’t Zand DHC

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief