Terugblik zaterdag 1e en 2e klasse. Nootdorp doet goede zaken. Top drie 2C maakt geen fouten

Zaterdag 1e klasse A:

In de zaterdag 1e klasse A kwamen alle regioploegen in de laatste speelronde van de eerste periode “gewoon” in actie. Er waren wisselende resultaten te noteren.

Nootdorp speelde thuis de topper tegen Monnickendam. De Nootdorpers deden goede zaken en wonnen met maar liefst 4-1. Dit resultaat leidt er toe dat Nootdorp op een stevige derde positie op de ranglijst staat.

VELO, Forum Sport en Voorschoten’97 (zat) boekten mindere resultaten op zaterdag 20 november. VELO kreeg op bezoek bij koploper WV-HEDW met 5-1 klop. Forum Sport kon op eigen veld niet winnen van het laag geklasseerde ZOB: 0-0. Voorschoten’97 (zat) tot slot, ging met 4-3 onderuit op bezoek bij BOL. Lange tijd leek Voorschoten’97 (zat) af te stevenen op een overwinning. Met een 2-3 voorsprong werd de 2-4 afgekeurd en liep het uiteindelijk nog tegen een 4-3 nederlaag aan. Ronnie Verplancke, Thom Wijnalda en Loyd van der Wilden waren trefzeker namens Voorschoten’97 (zat).

Zowel Die Haghe als Honselersdijk pakte een punt. Die Haghe speelde op eigen veld met 1-1 gelijk tegen Valken’68. Die Haghe staat nog wel altijd op de laatste plaats. Mark van Kippersluis scoorde voor Die Haghe. Honselersdijk speelde uit tegen Zwaluwen’30 met dezelfde cijfers gelijk: 1-1.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

 SV Argon AFC1 – 1
 BOL Voorschoten ’974 – 3
 SV Die Haghe Valken ’681 – 1
 Forum Sport VV ZOB0 – 0
 SV Nootdorp VV Monnickendam4 – 1
 WV-HEDW VELO5 – 1
 Zwaluwen ’30 SV Honselersdijk1 – 1

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1WV-HEDW880024254
2SV Argon861119198
3SV Nootdorp860218199
4VV Monnickendam8413131216
5BOL8404121517
6VELO8323111616
7Forum Sport8314101412
8Zwaluwen ’30831410917
9Valken ’68823391315
10Voorschoten ’97822481417
11AFC822481217
12SV Honselersdijk821571319
13VV ZOB81346915
14SV Die Haghe80353816

Programma zaterdag 27 november 2021:

SV Argon WV-HEDW
 SV Honselersdijk AFC
 VV Monnickendam BOL
 Valken ’68 Zwaluwen ’30
 VELO Forum Sport
 Voorschoten ’97 SV Nootdorp
 VV ZOB SV Die Haghe

Zaterdag 2e klasse C:

In de zaterdag 2e klasse C maakte de top drie geen fouten. Zowel DSO, Vitesse Delft als UVS wonnen. Dit houdt de strijd om de bovenste plekken lekker spannend.

DSO speelde zaterdag 20 november thuis tegen Kagia en won met 3-1. De Zoetermeerders blijven door dit resultaat voorlopig koploper. Vitesse Delft versloeg Berkel met 2-4 en blijft daardoor twee punten achter DSO. Patrick dos Reis, René de Graaff, Koen de Vries en Nasreddine Harrass scoorden voor Vitesse Delft. UVS deed goede zaken door de topper tegen Westlandia (zat) met 2-1 te winnen. Hierdoor ging UVS over de Naaldwijkers heen op de ranglijst en staat het nu derde met één wedstrijd minder gespeeld en evenveel verliespunten als koploper DSO. Jeffrey van Kempen en William van Vliet waren trefzeker namens het winnende UVS.

Ook HVC’10 deed goede zaken. Door een doelpunt van Mitchell Bouwhuis werd er met 1-0 gewonnen van Te Werve en houdt HVC’10 de topploegen in het vizier. Het duel tussen middenmoters SVC’08 en RCL eindigde in 0-0.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Twitter account Vitesse Delft

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

CVV Berkel Vitesse Delft2 – 4
 SV DSO Kagia3 – 1
 HVC ’10 HVV Te Werve1 – 0
 Soccer Boys Van NispenAFG
 SVC ’08 RCL0 – 0
 UVS RKVV Westlandia2 – 1

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1SV DSO870121155
2Vitesse Delft8611192211
3UVS760118194
4RKVV Westlandia8512161111
5HVC ’107421142014
6RCL8323111215
7SVC ’0872147911
8CVV Berkel72147813
9DoCoS720561115
10HVV Te Werve72056712
11Kagia72056716
12Van Nispen61053512
13Soccer Boys710631118

Programma zaterdag 27 november 2021:

DoCoS UVS
 Kagia SVC ’08
 RCL HVC ’10
 Soccer Boys CVV Berkel
 Vitesse Delft SV DSO
 HVV Te Werve Van Nispen

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief