Terugblik zaterdag 4e klasse. BSC’68 pakt eerste periode. Oliveo en Houtwijk winnen toppers

Zaterdag 4e klasse D:

BSC’68 moest zaterdagmiddag winnen om de eerste periode binnen te halen. FC Zoetermeer en SVO Buytenpark kwamen ook in actie.

BSC’68 won op eigen veld met 2-0 van Hillegersberg (zat). Jelle Verhoeff en Lijon Korving maakten de doelpunten. De Benthuizenaren pakte hiermee de eerste periode en zijn dus verzekerd van nacompetitie voor promotie naar de derde klasse. Medekoploper CKC speelde met 2-2 gelijk tegen Zestienhoven, waardoor BSC’68 ook nog eens uitloopt in de totaalstand.

SVO Buytenpark verloor op eigen veld van topploeg Groeneweg: 1-3. Groeneweg staat door het gelijkspel van CKC bij Zestienhoven nu tweede achter koploper BSC’68. FC Zoetermeer won met 3-0 van Excelsior R. en steeg daardoor een aantal plaatsen op de ranglijst. Als Zoetermeer de inhaalwedstrijd tegen Swift Boys wint, komen ze gelijk in punten met nummer vier NOC Kralingen.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Website BSC’68

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

FC Banlieue SV Ommoord3 – 7
 BSC ’68 VV Hillegersberg2 – 0
 SVO Buytenpark VV Groeneweg1 – 3
 NOC Kralingen VV SDV5 – 1
 Swift Boys TOGB1 – 6
 Zestienhoven VV CKC2 – 2
 FC Zoetermeer SC Excelsior Rotterdam3 – 0

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1BSC ’68871022285 
2VV Groeneweg870121357 
3VV CKC862020259 
4NOC Kralingen8512162716 
5FC Zoetermeer7412132510 
6SV Ommoord7322112216
7SVO Buytenpark8323112122 
8Zestienhoven8323111416 
9VV Hillegersberg7322112114-1
10TOGB8314101816 
11FC Banlieue820662242 
12SC Excelsior Rotterdam810721029-1
13Swift Boys70070438 
14VV SDV800801445 

Programma dinsdag 23 november 2021:

FC Zoetermeer Swift Boys

Programma zaterdag 27 november 2021:

 VV CKC FC Banlieue
 SC Excelsior Rotterdam Swift Boys
 VV Groeneweg BSC ’68
 VV Hillegersberg SVO Buytenpark
 NOC Kralingen Zestienhoven
 SV Ommoord FC Zoetermeer
 TOGB VV SDV

Zaterdag 4e klasse E:

In de zaterdag 4e klasse E stond zaterdagmiddag 20 november de topper tussen het nog ongeslagen Celeritas en Oliveo op het programma. Graaf Willem II VAC kwam niet in actie.

Celeritas leed zaterdagmiddag voor het eerst puntverlies en zag de eerste periodetitel aan zich voorbij gaan. Oliveo bleek met maar liefst 2-5 te sterk. Oliveo en Celeritas gaan nu samen aan kop. De eerste periode is nog niet beslist. Omdat Graaf Willem II VAC nog een wedstrijd tegoed heeft en bij winst een punt boven Oliveo en Celeritas kan komen. Tim van Rheenen (2), Mark Milolaza, Bog Ruigrok en Max Huurman waren trefzeker voor Oliveo.

SEV won met 1-2 bij Vredenburch en blijft nog altijd dichtbij de bovenste ploegen.

DVC is van de laatste plaats af door een verrassende 0-2 overwinning bij HPSV. DVC ging HDV en De Ster voorbij op de ranglijst. HDV kwam niet in actie. De Ster verloor op eigen veld van Semper Altius: 3-4. Haagse Hout en REMO speelden met 1-1 gelijk tegen elkaar.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Foto: Martin van Oostveen

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

VV Haagse Hout SC REMO1 – 1
 HPSV DVC0 – 2
 RAS VV HDVAFG
 RVC Celeritas OLIVEO2 – 5
 SCSV De Ster Semper Altius3 – 4
 Vredenburch SEV1 – 2

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1OLIVEO870121675
2RVC Celeritas870121478
3Graaf Willem II/VAC761019269
4SEV8602182614
5KSD-Marine6402121611
6HPSV8404121423
7Vredenburch730491310
8VV Haagse Hout822481119
9RAS62137819
10Semper Altius821571729
11SC REMO812551528
12DVC71154834
13SCSV De Ster61053733
14VV HDV71063942

Programma dinsdag 23 november 2021:

DVC KSD-Marine

Programma zaterdag 27 november 2021:

DVC Vredenburch
 Graaf Willem II/VAC RAS
 VV Haagse Hout RVC Celeritas
 VV HDV SCSV De Ster
 OLIVEO KSD-Marine
 Semper Altius SC REMO
 SEV HPSV

Zaterdag 4e klasse F:

In de zaterdag 4e klasse F stond zaterdagmiddag 20 november de topper tussen koploper Quintus en runner-up Houtwijk op het programma. Bij een overwinning zou Quintus de eerste periode pakken.

Quintus kwam zaterdagmiddag van een koude kermis thuis. Houtwijk bleek met maar liefst 1-4 te sterk en Quintus zag (voorlopig) de eerste periode aan hun neus voorbij gaan. Houtwijk heeft twee wedstrijden in te halen en drie verliespunten minder dan Quintus. De ploeg uit Kwintsheul zit dus voorlopig in de wachtkamer wat betreft de eerste periode.

PGS Vogel blijft het goed doen. Zaterdag was de ploeg van trainer Vita Lorente met 3-1 te sterk voor HMSH (zat). PGS Vogel staat derde. GDA ging op bezoek bij Erasmus (zat) verrassend met 2-1 onderuit. GDA staat momenteel op een teleurstellende zevende positie op de ranglijst.

Maasdijk lijkt haar vorm gevonden te hebben. Wanica Star werd eenvoudig met 5-2 aan de kant gezet. ODB (zat) werd zaterdag overvallen door de dadendrang van VCS: 5-1. Het duel tussen Toofan en BMT werd bij een 1-1 tussenstand gestaakt wegens wanordelijkheden.

Redactie: Hethaagsamateurvoetbal.nl
Video: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 20 november 2021:

SV Erasmus GDA2 – 1
 VV Maasdijk SCS Wanica Star5 – 2
 PGS-VOGEL HMSH3 – 1
 Quintus SV Houtwijk1 – 4
 VCS ODB5 – 1
 SSV Toofan BMTGestaakt

Stand per zaterdag 20 november 2021:

1Quintus8611193211
2SV Houtwijk651016198
3PGS-VOGEL8431152211
4MSV ’71641113218
5ODB8413131414
6SV Erasmus7322111620
7GDA8314102215
8VV Maasdijk8314102320
9VCS8314102627
10BMT722381315
11GSC ESDO52036813
12HMSH813461125
13SCS Wanica Star811641134
14SSV Toofan70252724

Programma dinsdag 23 november 2021:

GSC ESDO SV Erasmus
 SV Houtwijk MSV ’71

Programma zaterdag 27 november 2021:

BMT VV Maasdijk
 GDA Quintus
 GSC ESDO SSV Toofan
 SV Houtwijk SV Erasmus
 ODB MSV ’71
 PGS-VOGEL VCS
 SCS Wanica Star HMSH

Deel dit bericht

Laatste berichten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief