september 18, 2021

Terugblik Tweede Divisie. SVV Scheveningen speelt gelijk tegen Jong Sparta Rotterdam

De eerste twee competitiewedstrijden waren een prooi voor Scheveningen. Vorige week zaterdag leed het elftal van trainer John Blok de eerste nederlaag. Deze zaterdag kwam Jong Sparta Rotterdam op bezoek op Houtrust, 1-1. Met zeven punten uit vier duels bezet Scheveningen momenteel de zesde positie op de ranglijst.

De eerste kans van de wedstrijd was voor Jong Sparta. Na balverlies op de zestienmeter, kreeg Mohammed Tahiri de bal maar zijn knal eindigde op het aluminium. In de achtste minuut van de wedstrijd kwam Scheveningen op voorsprong door een doelpunt van Ricardo de Vlugt. Een corner van Crescendo van Berkel werd mooi binnen gekopt door de Vlugt: 1-0. Het restant van de eerste helft was zeer matig.

De tweede helft startte Scheveningen prima met direct een kans voor Lex Immers. Maar zijn kopbal was een makkelijke prooi voor doelman Kort van Jong Sparta. In de 57e minuut kwamen de gasten op gelijke hoogte. Balverlies op het middenveld voor Scheveningen leidde de treffer in. Marouane Afaker was trefzeker: 1-1. In het laatste half uur van de wedstrijd gebeurde er eigenlijk niet echt veel meer.

Scheveningen bezet na vier duels een prima zesde positie op de ranglijst. Volgende week zaterdag gaat Scheveningen op bezoek bij nummer drie Katwijk.

Redactie en foto’s: Hethaagsamateurvoetbal.nl

Uitslagen zaterdag 11 september 2021:

IJsselmeervogels ASWH3 – 2
 Koninklijke HFC HHC Hardenberg0 – 1
 Kozakken Boys Spakenburg3 – 3
 Quick Boys AFC0 – 0
 Rijnsburgse Boys VV Katwijk2 – 0
 SVV Scheveningen Jong RV&AV Sparta1 – 1
 SV TEC Excelsior Maassluis1 – 0
 Jong FC Volendam VV Noordwijk2 – 2
De Treffers GVVV1 – 0

Stand per zaterdag 11 september 2021:

1SV TEC43101062
2Rijnsburgse Boys4301992
3VV Katwijk4301995
4Jong RV&AV Sparta42208105
5De Treffers4220842
6SVV Scheveningen4211744
7Kozakken Boys4130665
8Koninklijke HFC4202666
9Jong FC Volendam412151112
10AFC4121545
11IJsselmeervogels4112478
12Quick Boys4112412
13VV Noordwijk4112468
14HHC Hardenberg4112424
15Excelsior Maassluis4112458
16Spakenburg40222810
17ASWH4013158
18GVVV40131310

Programma zaterdag 18 september 2021:

AFC SV TEC
 ASWH Jong FC Volendam
 Excelsior Maassluis Quick Boys
 HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys
 VV Katwijk SVV Scheveningen
 Koninklijke HFC IJsselmeervogels
 VV Noordwijk De Treffers
 Spakenburg GVVV
 Jong RV&AV Sparta Kozakken Boys

Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief