september 18, 2021

Uitslagen en standen bekercompetitie groep 1 (zaterdag 11 september)

Groep 1-01

Van Nispen heeft zich teruggetrokken uit het bekertoernooi. De uitslag Voorschoten’97 (zat) – Van Nispen 4-0 van vorige week is ongeldig. Volgende week zaterdag, 18 september, staat enkel nog het duel tussen SV Zandvoort en Voorschoten’97 (zat) op de rol in deze poule.

  1. Voorschoten’97 (zat) 0-0 (+0)
  2. SV Zandvoort 0-0 (+0)

Groep 1-02

Spirit – Wippolder 2-2

Heinenoord – Berkel 2-0

  1. Heinenoord 2-4 (+2)
  2. Berkel 2-3 (-1)
  3. Wippolder 2-2 (+0)
  4. Spirit 2-1 (-1)

Groep 1-03

DBGC – Soccer Boys 5-2

  1. Hellevoetsluis 1-3 (+3)
  2. DBGC 2-3 (+0)
  3. Full Speed 0-0 (+0)
  4. Soccer Boys 1-0 (-3)

Groep 1-04

SHO – DHC 1-4

Vitesse Delft – VELO 1-5

  1. VELO 2-6 (+9)
  2. DHC 2-6 (+5)
  3. Vitesse Delft 2-0 (-6)
  4. SHO 2-0 (-8)

Groep 1-05

Kagia – Hillegersberg (zon) 1-3

Foreholte – Wilhelmus 12 sept.

  1. Hillegersberg (zon) 2-6 (+4)
  2. Wilhelmus 1-1 (+0)
  3. Kagia 2-1 (-2)
  4. Foreholte 1-0 (-2)

Groep 1-06

SVS – DoCoS 2-0

EMM’21 – Concordia 12 sept.

  1. EMM’21 1-3 (+2)
  2. Concordia 1-3 (+1)
  3. SVS 2-3 (+1)
  4. DoCoS 2-0 (-4)

Groep 1-07

DSO – RVVH 1-1

FC Boshuizen (zon) – Valken’68 Afgelast

  1. DSO 2-4 (+1)
  2. RVVH 2-2 (+0)
  3. FC Boshuizen (zon) 1-1 (+0)
  4. Valken’68 1-0 (-1)

Groep 1-08

HVV – RCL 1-1

ROAC – FC Binnenmaas 0-4

  1. HVV 2-4 (+3)
  2. RCL 2-4 (+2)
  3. FC Binnenmaas 2-3 (+1)
  4. ROAC 2-0 (-6)

Groep 1-10

Die Haghe – Brielle 2-2

CION – VUC 2-1

  1. Brielle 2-4 (+6)
  2. VUC 2-3 (+2)
  3. CION 2-3 (-5)
  4. Die Haghe 2-1 (-3)

Groep 1-11

Te Werve – Antibarbari 1-0

DONK – ONA 12 sept.

  1. ONA 1-3 (+2)
  2. Antibarbari 2-3 (+2)
  3. Te Werve 2-3 (-1)
  4. DONK 1-0 (-3)

Groep 1-12

Forum Sport – Deltasport 3-0

UVS – Neptunus-Schiebroek 4-1

  1. UVS 2-6 (+5)
  2. Forum Sport 2-6 (+5)
  3. Neptunus-Schiebroek 2-0 (-5)
  4. Deltasport 2-6 (-5)

Groep 1-13

Laakkwartier (zon) – ASC 12 sept.

  1. BVCB 1-3 (+4)
  2. ASC 0-0 (+0)
  3. Laakkwartier (zon) 1-0 (-4)

Groep 1-14

Westlandia (zat) – Olympia 2-0

RKDEO – Alexandria’66 3-1

  1. Westlandia (zat) 2-4 (+2)
  2. RKDEO 2-3 (+1)
  3. Olympia 2-3 (-1)
  4. Alexandria’66 2-1 (-2)

Groep 1-15

Nieuwenhoorn – SVC’08 5-2

Sparta AV – Nootdorp 1-4

  1. Nootdorp 2-6 (+6)
  2. Nieuwenhoorn 2-3 (+0)
  3. SVC’08 2-3 (-2)
  4. Sparta AV 2-0 (-4)

Groep 1-16

HMSH (zon) – DCV 1-4

HVC’10 – Den Hoorn 1-1

  1. Den Hoorn 2-4 (+3)
  2. HVC’10 2-4 (+1)
  3. DCV 2-3 (+2)
  4. HMSH (zon) 2-0 (-6)

Groep 1-19

Spartaan’20 – Charlois 1-0

Coal – Honselersdijk 2-2

  1. Honselersdijk 2-4 (+3)
  2. Spartaan’20 2-3 (-2)
  3. Coal 2-2 (+0)
  4. Charlois 2-1 (-1)
Deel dit bericht

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief