Uitslagen en standen bekercompetitie groep 1 (zaterdag 11 september)
Groep 1-01
Van Nispen heeft zich teruggetrokken uit het bekertoernooi. De uitslag Voorschoten’97 (zat) – Van Nispen 4-0 van vorige week is ongeldig. Volgende week zaterdag, 18 september, staat enkel nog het duel tussen SV Zandvoort en Voorschoten’97 (zat) op de rol in deze poule.
- Voorschoten’97 (zat) 0-0 (+0)
- SV Zandvoort 0-0 (+0)
Groep 1-02
Spirit – Wippolder 2-2
Heinenoord – Berkel 2-0
- Heinenoord 2-4 (+2)
- Berkel 2-3 (-1)
- Wippolder 2-2 (+0)
- Spirit 2-1 (-1)
Groep 1-03
DBGC – Soccer Boys 5-2
- Hellevoetsluis 1-3 (+3)
- DBGC 2-3 (+0)
- Full Speed 0-0 (+0)
- Soccer Boys 1-0 (-3)
Groep 1-04
SHO – DHC 1-4
Vitesse Delft – VELO 1-5
- VELO 2-6 (+9)
- DHC 2-6 (+5)
- Vitesse Delft 2-0 (-6)
- SHO 2-0 (-8)
Groep 1-05
Kagia – Hillegersberg (zon) 1-3
Foreholte – Wilhelmus 12 sept.
- Hillegersberg (zon) 2-6 (+4)
- Wilhelmus 1-1 (+0)
- Kagia 2-1 (-2)
- Foreholte 1-0 (-2)
Groep 1-06
SVS – DoCoS 2-0
EMM’21 – Concordia 12 sept.
- EMM’21 1-3 (+2)
- Concordia 1-3 (+1)
- SVS 2-3 (+1)
- DoCoS 2-0 (-4)
Groep 1-07
DSO – RVVH 1-1
FC Boshuizen (zon) – Valken’68 Afgelast
- DSO 2-4 (+1)
- RVVH 2-2 (+0)
- FC Boshuizen (zon) 1-1 (+0)
- Valken’68 1-0 (-1)
Groep 1-08
HVV – RCL 1-1
ROAC – FC Binnenmaas 0-4
- HVV 2-4 (+3)
- RCL 2-4 (+2)
- FC Binnenmaas 2-3 (+1)
- ROAC 2-0 (-6)
Groep 1-10
Die Haghe – Brielle 2-2
CION – VUC 2-1
- Brielle 2-4 (+6)
- VUC 2-3 (+2)
- CION 2-3 (-5)
- Die Haghe 2-1 (-3)
Groep 1-11
Te Werve – Antibarbari 1-0
DONK – ONA 12 sept.
- ONA 1-3 (+2)
- Antibarbari 2-3 (+2)
- Te Werve 2-3 (-1)
- DONK 1-0 (-3)
Groep 1-12
Forum Sport – Deltasport 3-0
UVS – Neptunus-Schiebroek 4-1
- UVS 2-6 (+5)
- Forum Sport 2-6 (+5)
- Neptunus-Schiebroek 2-0 (-5)
- Deltasport 2-6 (-5)
Groep 1-13
Laakkwartier (zon) – ASC 12 sept.
- BVCB 1-3 (+4)
- ASC 0-0 (+0)
- Laakkwartier (zon) 1-0 (-4)
Groep 1-14
Westlandia (zat) – Olympia 2-0
RKDEO – Alexandria’66 3-1
- Westlandia (zat) 2-4 (+2)
- RKDEO 2-3 (+1)
- Olympia 2-3 (-1)
- Alexandria’66 2-1 (-2)
Groep 1-15
Nieuwenhoorn – SVC’08 5-2
Sparta AV – Nootdorp 1-4
- Nootdorp 2-6 (+6)
- Nieuwenhoorn 2-3 (+0)
- SVC’08 2-3 (-2)
- Sparta AV 2-0 (-4)
Groep 1-16
HMSH (zon) – DCV 1-4
HVC’10 – Den Hoorn 1-1
- Den Hoorn 2-4 (+3)
- HVC’10 2-4 (+1)
- DCV 2-3 (+2)
- HMSH (zon) 2-0 (-6)
Groep 1-19
Spartaan’20 – Charlois 1-0
Coal – Honselersdijk 2-2
- Honselersdijk 2-4 (+3)
- Spartaan’20 2-3 (-2)
- Coal 2-2 (+0)
- Charlois 2-1 (-1)